Zaproszenie na Święto Gminy Lipnica Murowana

Wójt Gminy Lipnica Murowana oraz Gminny Dom Kultury serdecznie zapraszają na Święto Gminy Lipnica Murowana, które odbędzie się w niedzielę 26 lipca 2015 r. na stadionie sportowym w Lipnicy Dolnej.

Wspólne świętowanie rozpoczniemy o godzinie 15:30 blokiem zabaw i konkursów dla najmłodszych. Wśród kolejnych atrakcji nie zabraknie koncertów, występów i pokazów. Na scenie pojawią się: Zespół Taneczny „Szkraby” z Gnojnika, Zespół Pieśni „Raj” z Rajbrotu, Orkiestra Dęta z Lipnicy Dolnej, sekcja Lipnica Murowana LZS „Macierz” – Taekwondo Olimpijskie, zespół „A.R.T.” z Wieliczki. Około godziny 17 nastąpi oficjalne otwarcie Święta Gminy oraz przywitanie zaproszonych gości. Tegoroczną nowością będzie Drużynowy Turniej Sołectw o „Puchar Sołtysa”, którego rozpoczęcie planowane jest na godzinę 18:15. Gwiazdą wieczoru będzie zespół „RED LIPS”. Koncert rozpocznie się o godzinie 20, zaś po nim zapraszamy na festyn pod gwiazdami z zespołem muzycznym „Obsesja”.

Dodatkowymi atrakcjami będą między innymi: prezentacje samochodów rajdowych – Łukasza Mrożka z Bocheńskiej Grupy Rajdowej oraz Janusza Knopta z Klubu Sportowego KRT, pokaz sprzętu pożarniczego Państwowej Straży Pożarnej z Bochni, miasteczko zabaw dla dzieci czy mała gastronomia.

Sponsorami Święta Gminy Lipnica Murowana, którym już dziś dziękujemy za pomoc w organizacji przedsięwzięcia są: Lewiatan – Delikatesy Zachęta, Pizzeria „Torino” w Lipnicy Murowanej, Kawiarnia „Piwniczka” w Lipnicy Murowanej, Lody Tradycyjne „U Szymona” w Lipnicy Murowanej.

Wszystkich Państwa gorąco zachęcamy do udziału w tym wakacyjnym, plenerowym wydarzeniu.

swieto_gminy_plakat

By Lipnica Murowana

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm