XXVII Przegląd Piosenki Religijnej w Lipnicy Murowanej

Już wkrótce  w Lipnicy Murowanej organizowany będzie XXVII Przegląd Piosenki Religijnej „o Statuetkę św. Szymona”. Wydarzenie jest jednym z elementów tygodniowego odpustu ku czci Świętego odbywającego się w lipnickiej parafii w miesiącu lipcu. Motywacją do uczestnictwa w Przeglądzie niech będą przypadające na okres wakacyjny Światowe Dni Młodzieży – wielkie religijne przedsięwzięcie odbywające się w 2016 roku w naszej Ojczyźnie.

Co roku to muzyczne widowisko gromadzi solistów, duety oraz zespoły, które pragną chwalić Boga przez muzykę i śpiew, by tym samym tworzyć wspólnotę wiary i radości, nawiązując do słów św. Augustyna, który mawiał że „kto śpiewa, dwa razy się modli”.

Gminny Dom Kultury serdecznie zaprasza do udziału w przeglądzie, który odbędzie się 24 lipca 2016 r. na placu przed kościołem parafialnym pw. św. Andrzeja Apostoła. Każdy  uczestnik ma szansę zaprezentowania w tym dniu dwóch utworów o tematyce religijnej. Szczególnym uznaniem cieszą się piosenki o świętym Szymonie z Lipnicy. Na zgłoszenia czekamy do 12 lipca.

Karta Zgłoszenia

REGULAMIN – XXVII Przegląd Piosenki Religijnej „o Statuetkę św. Szymona”

By Lipnica Murowana

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *