Pomoc dla Jasia

Mały Jaś, mieszkaniec Lipnicy Dolnej pilnie potrzebuje kosztownego leczenia i rehabilitacji.

Trwa zbiórka środków na leczenie i rehabilitację dla małego Jasia.
14-miesięczny chłopiec ma długą listę chorób, w tym opóźniony rozwój psychoruchowy i dysharmonię napięcia mięśniowego, w ostatnim czasie potwierdzona została dodatkowo mopatia wrodzona – choroba bardzo rzadka i nieuleczalna. Jednak dzięki terapii lekami oraz intensywnej rehabilitacji można spowolnić jej rozwój. Koszty jednak są ogromne bo potrzeba, aż 300 tysiecy złotych, aby zapewnić chłopcu roczne leczenie i rehabilitacje. Na kwotę tą składają się leki, gdzie jedna dawka leku to kwota 10 tysiecy złotych, co w roku daje pokaźną kwotę 120 tysiecy złotych. Do tego należy doliczyć turnusy rehabilitacyjne, których roczny koszt wynosi 96 tysiecy złotych, oraz różngo rodzaju sprzęty oraz aparaty potrzebne do rehabilitacji oraz podawania leków.
Kochani liczymy na Wasze dobre serce i bardzo prosimy o pomoc. Kwota którą potrzebuję mały Jasiu znacznie wykracza poza możliwości finansowe jego rodziców. Pomóżmy Jasiowi dojść do takiego etapu, aby w przyszłości mógł samodzielnie w życiu funkcjonować.
Dobro powraca, a w grupie jest ogromna siła. Razem naprawdę możemy pomóc maleńkiemu Jasiowi zmierzyć się z przeciwnościami które spotkały go na samym początku jego życia. Wierzymy ogromnie, że RAZEM uda się nam to osiągnąć.

Link do zbiórki prowadzonej na Facebooku z których środki zasilają konto zbiórki – https://www.facebook.com/groups/309954901155518/?ref=share_group_link
Chłopca można również wesprzeć wpłacając pieniądze na konto fundacji
Link do zbiórki
https://www.siepomaga.pl/jas-jarosinski

Konto Jasia na które również można dokonywać wpłat
Ewa Jarosińska (w tytule Jan Jarosiński)
12 8589 0006 0231 0618 8834 0001

By Agnieszka

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm