3 czerwca 2018 Marek Piekarczyk (TSA) zaśpiewa w Lipnicy

3 czerwca (17-18:30) przy zabytkowym kościele św. Leonarda w Lipnicy Dolnej z okazji inauguracji cyklu koncertów “Muzyka Zaklęta w Drewnie” Odbędzie się koncert akustyczny Marka Piekarczyka.
“Marek Piekarczyk jest wokalistą, autorem tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu ponad 25 płyt. Wraz z zespołem TSA
i solowo, zaśpiewał na przeszło 2500 koncertach w Polsce, USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Litwie i Niemczech.
W swojej karierze współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie grał tytułową rolę w rock-operze “Jesus Christ Super Star”. Wystąpił w przeszło 100 spektaklach w Polsce, USA, Kanadzie, Finlandii i Rosji.
W roku 2013, rozpoczął współpracę programem TVP2 – „The Voice of Poland” jako jeden z trenerów, a w 2014 roku odebrał „Telekamerę 2013” dla „VOP” jako najlepszego programu muzycznego i był nominowany do nagrody „Wiktora” jako „Osobowość telewizyjna 2013”.

Podczas koncertu zabrzmią m.in. utwory z repertuaru Tadeusza Nalepy „NA WYSOKĄ WCHODZĘ GÓRĘ”, Krzysztofa Klenczona „NIE PRZEJDZIEMY DO HISTORII”,
z repertuaru płyty „Yugopolis”, „CZY PAMIETASZ?”, z płyty „R&R” zespołu TSA „WIELKI CUD”, z repertuaru Andrzeja Zauchy i zespołu „Dzamble” „Wymyśliłem Ciebie”.”

Dołącz do wydarzenia na facebook’u – klik

By Lipnica Murowana

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm