Zapraszamy wszystkich na “Bazarek dla Kacperka Milasa”

Zapraszamy wszystkich na “Bazarek dla Kacperka Milasa” – każdy może pomóc w prosty sposób przez uczestnictwo w licytacjach oraz oddanie rzeczy lub usług na licytację. Serdecznie zapraszamy wszystkich do pomocy bo POMAGANIE TO FAJNA RZECZ.

Grupa na Facebooku – https://www.facebook.com/groups/490571961464226/

KACPEREK MILAS dla którego powstał bazarek urodził się 24 lipca 2010 r. W 3 dobie miał zapaść, później trafił do inkubatora i przebywał w nim 7 dni. Po badaniach stwierdzono u niego przewlekłą chorobę nerek-wielotorbielowatość typu “recesywnego”. Stwierdzono również torbiele na wątrobie, która jest powiększona i niejednorodna oraz nadciśnienie tętnicze i wrotne oraz żylaki przełyku. Kacper musiał zostać poddany codziennej dializie otrzewnowej. Jest również na liście dzieci oczekujących na przeszczep. Ze względu na niski wzrost codziennie otrzymuje hormon wzrostu oraz wiele innych lekarstw umożliwiających mu normalne funkcjonowanie. Jego kuracja i częste wizyty w szpitalu w Krakowie i Warszawie obciążają domowy budżet. Ideą bazarku jest pomoc w zebraniu środków na dalsze leczenie i rehabilitacje Dochód z bazarku zasila fundacyjne konto do którego Kacperek należy. REGULAMIN BAZARU : I. Każdy może przekazać dowolną rzecz (nową lub używaną) lub usługę na licytację przez wystawienie przedmiotu wraz ze zdjęciem, opisem, ceną wywoławczą i datą oraz godziną zakończenia licytacji ( data zakończenia 20.00 21.00 lub 22.00). Posty akceptują Administratorzy. II. Chęć zakupu wyrażamy komentarzem pod postem wskazując kwotę jaką jesteśmy gotowi zapłacić za dana rzecz lub usługę Licytując przebijajmy o dowolną kwotę, nie mniejszą niż 1 zł. III. Licytacje kończą się o godzinie ustalonej przez Administratora trwają maksymalnie 4 dni od momentu pierwszej licytacji IV. Zabrania się licytowania i wystawiania zwierząt i leków. V. Koszty przesyłki pokrywa kupujący chyba ze osoba wystawiająca rzecz lub usługę -pokrywa koszty po uprzednim poinformowaniu. VI .Licytację wygrywa Uczestnik, który w momencie zakończenia licytacji złożył najwyższą ofertę. Osoba, która wygrała daną aukcję, jest o tym informowana przez Administratora w komentarzu pod licytacją. Przedmiot wylicytowany zostanie wydany w momencie wpłaty na konto ( przekazania dowodu wpłaty) VII- Osoba która wygrała licytację zobowiązana jest do wpłacenia pieniędzy na konto fundacyjne w terminie do 3 dni od zakończenia aukcji. Następnie prosimy o przesłanie potwierdzenia przelewu do Administratora. VIII – Administrator nie ponosi odpowiedzialności za wysłany przedmiot.

IX – DANE DO WPŁATY : STOWARZYSZENIE POMOCY CHORYM DZIECIOM LIVER Tytuł wpłaty: Darowizna na rzecz Kacpra Milasa. Nr konta do wpłaty: 94 1750 0012 0000 0000 2068 7444

By Lipnica Murowana

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *