Sklep "Milea" świętuje swoje urodziny

Milea w Lipnicy Murowanej wspólnie z klientami świętuje swoje urodziny

Delikatesy Milea w Lipnicy Murowanej zapraszają na wspólne świętowanie drugich urodzin sklepu. Z tej okazji w sobotę, 2 lipca, klienci będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami, skorzystać z promocji handlowych i degustacji. Piknik rodzinny Milea już w najbliższą sobotę od godziny 9.00.

Delikatesy Milea na ponad 330 m˛ powierzchni proponują mieszkańcom Lipnicy Murowanej i okolic szeroki wybór artykułów spożywczych, w tym cenione przez klientów wysokiej jakości produkty świeże. Przez 2 lata istnienia placówki, załoga sklepu obsłużyła tysiące klientów, przygotowała setki atrakcyjnych promocji, które prezentowała w licznych gazetkach promocyjnych.
Milea, z okazji urodzin, zaprasza swoich klientów, mieszkańców Lipnicy Murowanej i okolic do wspólnego świętowania. Podczas urodzinowego pikniku rodzinnego będzie można zasmakować pysznych ciast oraz potraw z grilla. Milea przygotowała również szereg promocji cenowych, zachęcających degustacji, konkursów z nagrodami oraz atrakcje dla najmłodszych m.in. zabawy na dmuchanym zamku. Piknik poprowadzi profesjonalny konferansjer.
Piknik urodzinowy delikatesów Milea w Lipnicy Murowanej pod numerem 274 już w najbliższą sobotę, 2 lipca, od godziny 9.00. W całym województwie małopolskim swoją działalność prowadzi osiem placówek pod szyldem Milea, w tym jedna w Lipnicy Murowanej.
By Lipnica Murowana

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *