Relacja z projektu “Rodzinnie gramy – razem wygrywamy”

Stowarzyszenie Miłośników Aktywności od czerwca realizuje projekt „Rodzinnie gramy – razem wygrywamy”. Dzięki wsparciu finansowym pozyskanym w konkursie zarówno dzieci jak i młodzież oraz dorośli mogą uczestniczyć w rodzinnych rozgrywkach czy turniejach. Organizatorzy wykorzystali konsolę xbox wraz z Kinectem oraz wiele gier planszowych, aby poprzez różnorakie gry i zabawy integrować lokalną społeczność, a przede wszystkim całe rodziny. Okazuje się, że dobrze bawić się potrafią nie tylko dzieci, ale także młodzież i dorośli, którzy uczestniczyli w tych działaniach.
 
W projekcie brały udział rodziny z całego powiatu bocheńskiego. Wiele uczestników (rodzin) było niejako współorganizatorem wydarzeń poprzez przygotowanie np. posiłków. Swoimi działaniami Stowarzyszenie Miłośników Aktywności zainteresowało kilkadziesiąt osób.
 
Pomimo formalmego zakończenia projektu to nie jest koniec działań. Każda rodzina może nadal zgłosić chęć udziału i dostać szansę na wspólne zorganizowanie rodzinnego pikniku razem z Stowarzyszeniem Miłośników Aktywności. To szansa na ciekawie spędzony czas w towarzystwie wielu rodzin. Organizatorzy zachęcają do kontaktu poprzez FanPage na Facebook’u.
 
Projekt finansowany w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich ze Środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.
 
By Lipnica Murowana

Lipnica Murowana to ziemia świętych, zabytków i palm